شرکت طعم افشان برتر، تولید کننده انواع آلوچه و لواشک بهداشتی و استاندارد ، با نام تجاری همپا فعالیت خود را در زمینه تولید انواع آلوچه فرآوری شده ، تافی ترش و انواع لواشک در بسته بندی های مختلف از قبیل: دوسرپیچ، متالایز، پاستیلی و... از سال 1379 آغاز نمود.
این شرکت در راستای تولید محصولات سالم و رعایت اصول مشتری مداری موفق به اخذ گواهینامه های استاندارد ملی ایران، سیب سلامت، گواهینامه های بین المللی ISO 9001-2015 مدیریت کنترل کیفیت و ISO 22000-2005 ایمنی مواد غذایی از شرکت URS و همچنین FDA از سازمان غذا و دارو آمریکاشده است. لازم به ذکر است شرکت طعم افشان برتر در سال 1390 توانست به عنوان اولین شرکتی باشد که گواهینامه ملی استاندارد ایران را در سطح استان تهران، در صنعت آلوچه و لواشک دریافت نماید.

شایان ذکر است که این شرکت در جهت ارتقای سلامت محصولات و پایداری کیفیت ، اقدام به احداث مجموعه ای دیگر جهت تولید انواع پوره میوه جات بابت استفاده در تولید آلوچه و لواشک نموده، که در سال 1395 با برنامه ریزی و سرمایه گذاری های انجام شده با تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی روز دنیا، به لطف پروردگار وتلاش مستمر مدیران و پرسنل مجرب، تحقق یافته و همین امر مقدمات تولید محصولات سالم و باکیفیت پایدارتری را فراهم کرده است. موفقیت های روزافزون شرکت صنایع غذایی طعم افشان برتر در تولید محصولات سالم و با کیفیتی بالا، سبب توزیع مطلوب و گسترده در سطح ایران عزیز و صادرات محصول به کشورهایی از قبیل آلمان، استرالیا، برزیل، بحرین، سوئد، کانادا انگلیس، امریکا، یونان، روسیه،کویت ،آذربایجان و... گردیده است.
شرکت طعم افشان برتر ضمن ارج نهادن به مساله کیفیت ،سلامت محوری و تولید کالای مرغوب، به خلاقیت و نوآوری در زمینه تولید محصولات و همچنین تنوع بسته بندی ها، توجه ویژه ای مبذول داشته است و اکنون با درنظرگرفتن وفاداری و اعتماد مصرف کنندگان در سراسر ایران و سایر نقاط جهان خود را ملزم می دارد که با جدیت و پشتکار بیشتری در جهت تولید محصولات سالم و تامین نیازهای مصرف کنندگان، پیش رفته و تمامی این تلاش ها در جهت جلب رضایت مشتریانی است که ارزشمندترین دارایی و ثروت گروه صنایع غذایی طعم افشان برتر(همپا) می باشد.
هدف گذاری آینده شرکت طعم افشان برتر با اتکا به عنایات الهی و رعایت بهداشت، استاندارد و سلامت محصول، بروز رسانی فرآیند تولید و توجه به اصل رضایتمندی مشتری در سایه تلاش مدیران، کارشناسان توانمند و پرسنل مجرب خود بوده و تاکنون این مهم را تحقق ساخته و جزء تولیدکنندگان برتر و تراز اول در صنعت آلوچه و لواشک می باشد.
امید است که با یاری خداوند منان، هر روز بر این مهم تواناتر شده تا با استفاده از انواع میوه هالحظات دلچسبی را به دوستداران این محصول هدیه نماییم.

EnglishSaudi ArabiaIran